SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE - AFER SHKOLLES^
Çmimi :
€29,990.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Fushe Kosove afer Shkolles Mihail Gramenos ose ma saktesishte te Viva Fresh Store e vjeter. Banesa eshte e pa mobiluar, gjindet ne katin e V pamjen e ka nga jugu dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Cmimi 29990

Ne fotografi mund te shihni se si do te duket banesa dhe Organizimin e saj.

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
O.fi
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »