SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 152m2 Rruges per Kolovicë
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
189054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 152m2 Rruges per Kolovicë , 1km larg nga Sh.M.Teknike.
Shtepia posedon dy lokale si dhe bodrumin i cili mund te shendrohet ne lokal .
Lokali ipet me qera ne vlere mujore 500Euro

çmimi:230.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »