SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Shitet banesa ne Mat 1
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
189075
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne Mat 1 mbrapa super vives.
Banesa gjindet në katin e dytë dhe ka këtë renditje :
*Sallon me kuzhinë
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon

Çmimi 56 000 banesa shitet e mobiluarAgjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »