SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne velani
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
189078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes Me qira ne velani
Banesa gjindet ne katin e katert dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dy Dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Nr kontaktues tel+viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »