SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70m² për qira në Qendër
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
189082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
70m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhome Gjumi • Banjo • Ballkon

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Tring Smajli, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e katërt (4) të banimit, ka hapësirë prej 70m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhome gjumi të mobiluara në tërësi, banjo dhe terasë, gjithashtu posedon dhe ngrohje qendrore.

Afërsia me qendrën dhe parkun e qytetit e bënë këtë lokacion shumë të favorizuar.

Çmimi: 300€

Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »