SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
189085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne "Dardani" afer Bastrade ose Vivafresh
Ndodhet ne katin e dyte dhe posedon- nje dhome gjumi, sallon, kuzhinen e ndare te kompletuar, treyzari, banjo moderne dhe ballkon me pamje nga park. Eshte e mobiluar me standarde te larta, mobilje italiane dhe e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme teknike.
Banesa ofrohet per qira nga data 15 prill 2018
049157113/049406434/ 044556777
Code: Delta 02
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »