SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 98m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
189087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 98m2 me qira ne lagjen "Dardania" afer rreth-rrotullimit
Banesa ndodhet ne nje lokacion mjaft te favorshem, ka afer parkingun per vetura si dhe hapsiren per lojra
Ndodhet ne katin e katert te banimit(pa ashensore) dhe posedon- dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina, banjo dhe dy ballkona, e mobiluar me stil dhe shije, çmimi- 300€ si dhe nje qira avans
049157113/049406434/ 044556777
Code: Delta 03
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »