SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ipet me qira objekti afarist 2450m2 te Kodra e Trimave !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
2450 m²
ID e produktit :
189088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ipet me qira objekti afarist 2450m2 te "Kodra e Trimave" e cila ndodhet buze rruges kryesore
Objekti ka sipërfaqe te tërësishme 2450m2 dhe oborr 8 ari.,funksional nga viti 2005.Objekti ka podrum,përdhesën dhe 4 kate.
Ne kuadër të objektit janë sallë 500m katror,sallë 120m katror,sallë 60m katror si dhe sallë prej 55m katror.Në 4 kate janë 33 dhoma të paisura gjumi,33banjo si dhe 8 servisa përcjells.Objekti ka nxemje qëndrore me qymyr dhe dru,rezervoarin e ujit,gjenerator si dhe parking te mjaftueshëm.Objekti është I përshatshëm për Kolegj,Ambasad,Zyre,Spital,Bankë ose zhvillime te veprimtarisë së njejt.
Çmimi me marrveshje
049157113/049406434/ 044556777
Code: Delta 04
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »