SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
189089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 85m2 me qira te "4 llullat" afer xhamise se "4 llullave'
Ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor funksional, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, shpajz, banjo dhe ballkon, eshte me nxemje me rryme, ka mirembajtje te baneses
049157113/049406434/ 044556777
Code: Delta 05
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »