SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN# shtëpitë në QAGLLAVICË afer lagjes NIC
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
226 m²
ID e produktit :
189090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN# shtëpi në Qagllavicë afer Lagjes NIC/...▪️Lagjia është e tipit të mbyllur,çdo shtëpi posedon 3 ari tokë,shtëpitë janë dy katshe,,kanë hapsirë të mjaftushme gjelbruse dhe oborr..▪️Pjesa e parë e lagjes përbëhet prej 15 shtëpive, janë dy lloje të shtëpive➖TIPI A/268m2/kati i parë ka këtë organizim:-qëndrim ditor/kuzhina/1 dhomë e fjetjes/garazha/depo/-kati i dytë ka këtë organizim:/4 dhoma të fjetjes/galeria/banjo/wc/ terasa// ➖TIPI B/226m2/ Kati i parë ka këtë organizim:-qëndrim ditorë/kuzhina/1 dhomë e fjetjes/garazha/banjo/-Kati i dytë ka këtë organizim:4 dhoma të fjetjes/galeri/banjo/terasa/..▪️Lagjia ka një pozitë mjaftë të mirë për banim,gjendet në km e 2 të të magjistrales PRISHTINË-SHKUP/afer me Lagjen Nic..▪️Shtëpitë janē ndērtim e siper,do të kenë ndërtim modern me standarte europiane,ku do tju kushtohet rëndsi të veqant cilsis së materialit dhe infrastruktures së lagjes,,.▪️Lagjia ka një pozitë mjaftë të mirë për banim,qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit,qetësi të mjaftushme,ajër të paster etjQMIM 800€/m2 📞+38345653447Facebook:Masion Patundshmërialisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »