SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 57m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
189091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 57m2 ne shitje ne "Ulpiane" ndodhet ne nje pozite mjaft te frekuentuar dhe te qarkullueshme
Lokali momentalisht eshte i leshuar me qira, eshte i pershtatshem dhe me mund te hyn ne shfrytezim edhe pjesa e jashthme e saj per ide afariste, posedon dokumentacion te rregullt
049157113/049406434/ 044556777
Code: Delta 06
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »