SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese ne Breg te Diellit
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha ne rrugen kryesore afer shkolles Iliria,banesa gjindet ne katin e 4-te, 44m2, dhe posedon:
> Dhome dite
> kuzhine
> dhome gjumi
> koridor
> banjo
> ballkon
Qmimi 900€ m2
Banesa ka flete poseduese.

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »