SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 82m2 ne rrugen "Dardania"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
189105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 82m2 ne rrugen "Dardania" Fushe Kosove, me pamje nga Perendimi, kati 3, posedon dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin,koridor,banjo dhe ballkon.
Çmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »