SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#toka ne Fshatin Prugovc ,10 km, nga Prishtina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '18
ID e produktit :
189107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#toka ne Fshatin Prugovc ,10 km, nga Prishtina,

▪️Toka gjendet ne rrugen kryesore qe lidhet me magjistralen Prishtine Podujeve dhe Milloshev,
Trualli ka 1 hektar toke, eshte shume e pershtatshme per banim dhe veprimtari biznesore, posedon infrastrukturen e nevojshme( rrymen , ujin,kanalizimin ),
▪️Toka posedon të gjitha dokumentet ..
Qmimi i volitshum
+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »