SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QERA NË QENDER TE PRIZRENIT
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
189109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi: Banesa gjendet në qender te qytetit,Rruga Adem Jashari kati i par e renovuaer,dy Ballkona,Bodrum, pjesrisht e mobiluar,Kuzhina modrrne,me interfon,dera kryesore rrin e mbyllet.**Banesa asht e pershtatshme edhe per Afarizem.**Rrymen dhe prishjet eventuale i merr Qiramarrsi persipeQmimi:270€ Mund te thirrni në Viber 045988757

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mujdin
0037745988757
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »