SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera dhe ne shitje ne Marigona Rezidenc
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
174 m²
ID e produktit :
189134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qera, posedon 174m2- plus dy podrume.
Shtepia ka sallon,2 kuzhina,3 dhoma gjumi dhe 3 banjo.


cmimi 1000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »