SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHETË 85 hektar TOKË BUQESORE per vetem 80€ ari
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
189138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP-a SHETË 85 Hektar Tokë. vetëm 80 ero për 1ari.Agjencionin për Patundeshmeri AGENCY HOME VIP ka në posedimë - shitjen e Tokës me siperfaqe prejë 85-hektarë - Toka ndodhet ne zonen katastrale Pejë - Toka kufizohet me zonen katastrale Klinë - Toka eshtë shumë e pershtatshne per shumë veprimtari,buqësore apo dhe per shumë gjera tjera ka nje pozitë, fenomenale Piktureske. - Toka posedon. Ujë Rrymë,Rrugë - Toka është vetem 30 metra largë nga rruga. asfalltuar e fshatit . - Toka eshtë vetem 1km nga rruga Pejë Klinë - Toka ka shum hyrje (Qasje) rrugore .nen -1- nga Zahqi nen -2- nga fshati Leshan ,Jabllanicë nen -3 - Budisalci,Zllakuqani . Etj. - Tok ka nje pozit komplet Rafshët .- Toka eshtë tokë pjellore -Buqësore .- Toka eshtë Pronë Shqipetare 1/2 . Andajë ju qe Deshironi ta keni një Hapsirë te madhe të Tokes shum kulitative dhe me shumë qasje rrugore dhe me nje vend shumë te bukur e piktureskë ku mundet te shfrytezohet per shum veprimtari ja mundesija per ju Qmimi eshtë vetem 80 Euro per një ari ju mirë presim ne gjdo kohë .------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------Të interesuarit mund të më kontaktojnë .Ne +38649699964 viber tango WhatsApp . Ne +37744699964 viber tango WhatsApp . Ne Skype Agency home vip Kosovo Ne facebook Home Vip-a Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »