SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET SUPER SHTEPIA NE SHITJE ME BREG TE DIELLIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
700 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
189149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Super Shtëpia në shitje e cila ndodhet afër ''Rruges B'' ne Mati 1 200m’ mbi Banesat e F&A inxhiniering perballë Banesave te bardha. Është pronë private e verifikuar me flete poseduse dhe permban rreth 6 ari truall. Posedon 180m2 bruto shputë ndertimi dhe ka gjithsej 540m2 plus 160 m2 Garazhim e depo ne total rreth 700m2. Shtëpia dmth permban Bodrum dhe 3 kate per banim te veçantë njeri Kat nga tjetri. Ka shkalle te veçanta qe te çojn nga 3 Garazhat e bodrumit drejt seciles njesi te banimit. Eshte zonë e qetë dhe me plan rregullues urban. Nuk lejohet ndertimi mbi 4 kate qe nënkupton nuk rrezikohet pamja nga ndertimet e larta.
Peveç ngrohjes qendrore posedon edhe panela solare per ngrohjen e ujit gjate veres.
Shtëpia Posedon:
*Tri Sallone + Tri Kuzhina
*9 dhoma të gjumit
*6 ballkona
*4banjo
*3 Garazha
*Depo
*Oborr.
Çmimi me marrëveshje
Për info 044780999(viber)
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Code 1101
Ps Shtëpia ofrohet dhe me qera.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »