SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall 1.43ha në shitje në Milloshevë.
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
14300 m²
ID e produktit :
189150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet në Milloshevë afër urës.
Trualli posedon infrastruktur komplete dhe ka qasje në asfallt.
Trualli ka gjerësi në rrugë prej 70 metrave.
Çmimi: 2500 euro/Ari.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »