SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 82.3m2 ne shitje ne lagjjen e Muhaxhereve !DELTA
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
823 m²
ID e produktit :
189151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 82.3m2 ne shitje ne lagjjen e Muhaxhereve.
Kompleksi në lagjen e Muhaxherëve gjendet në pozitën më të mirë të qytetit për të ju ofruar banorëve jetë të integruar.
Kjo është banesa juaj në ndërtim e sipër!
Banesa dhe lokale të madhësive të ndryshme për shitje në Kompleksin Banesor-Afarist.
-ndërtim me kualitet shumë te lartë
-zgjidhja më e mirë urbanistike e arkitektonike
-furnizim 24 orë me ujë
-izolim akustik dhe termik
-videomonitorim 24 orë i objektit dhe hapsirave përreth
-me hapsira të gjelbërta mbi 60% , hapsirë loje për fëmijë
-mirëmbajtje dhe menaxhim të përhershëm të objektit dhe hapsirave përreth
-parking i jashtem si dhe parking nëntokësor
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »