SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 71m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
189155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 71m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria. (ndertim i Lesnes).
Banesa ndodhet ne katin e IV-te dhe posedon:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon (e mobiluar).
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »