SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 ne lagjjen Dardania !Delta
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
189156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 ne lagjjen Dardania.
Banesa ndodhet afer Viva Freshit ne bllokun 9 hyrja 3 kati IV-te dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhin,dhome ,gjumi,ballkon,banjo.
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »