SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHETË BANESEN NE PEJ ME FLET POSEDUSE
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
189165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP-a SHETË BANESN 75m2 në FIDANISHTE KATI -1- Shesim Banesenë në katin e Parë Banesa ndodhet ne bllokun G/3 Banesa mund te shfrytzohet edhe per biznesë Banesa posedon Fletë poseduse pronari Shqipetar 1/1 perkthimi te Noteri Pejë . Banesa eshtë komplet e renovuar Banesa posedon nxemje qendrore BANESA KA KETË RENDITJE 3 - DHOMA 1 - SALLON 1 - KUZHINË 1 - KORIDORË 1 - BANJO (wc) 2 - PODRUMA 1 - PARKINGË per vetur hapur BANESA SHITET KOMPLET E MOBILUAR .BANESA ka pamje nga Lindja Banesa ndodhet ne lagjen Istitut (fidanishte) banesa ka afer shkollen ,qerdhen per femi , dyqnet (marketet) vetm 1 min Ambullanten e qytetit ,furrat me nje fjal banesa ka afer te gjitha gjerat elemetare per jetes .------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------Të interesuarit mund të më kontaktojnë .Ne +38649699964 viber tango WhatsApp . Ne +37744699964 viber tango WhatsApp . Ne Skype Agency home vip Kosovo Ne facebook Home Vip-a Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »