SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
189170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne "Ulpiane" ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme, lokali ka dy hapsira bodrumin dhe perdhesen, lokali perdhese ka hapsire prej 70m2 eshte i leshuar me qira prej 1000€, ndersa lokali ne bodrum eshte i leshuar me qira prej 400€, çmimi per m2 nese blihet bashkarisht eshte 2500€, ndersa nese blihet ndaras çmimi ndryshon
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »