SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 91m2 ne shitje ne Rrugen B !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
189173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 91m2 ne shitje ne "Rrugen B" ne nje lokacion mjaft te pershtatshem
Posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo, dhe terrasen
Eshte me nxemje nga Termokos, çmimi per m2 eshte 1100€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »