SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€97,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
189176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje ne lagjen "Lakrishte" ndodhet afer ProCredit Bank
Ne katin e dyte te banimit pamje nga lindja, me kete renditje- sallon, kuzhine me tryezari, salloni i dyte, dhome gjumi, banjo, dy ballkona dhe shpajzin, me ashensor funksional
Ka ndricim te mjaftueshem dhe vlen te ceket se eshte e renovuar teresisht, me nxemje nga Termokos, posedon parkun per femije si dhe parking te mjaftueshem jashta objektit, ndertim i vjeter me dokumenta te gatshme per perkthim ne Kadaster
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »