SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia - lokacion i jashtezakonshem, ajer i paster dhe gjelbrim
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
230 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
189179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokacioni me ajrin më të pastër në Prishtinë

Pamje unike dhe e papenguar në drejtim të kodrave të Taukbahqes, Sofalisë dhe Gërmisë – gjelbrim dhe qetësi (foto)

Lagjja 039 - Prishtinë (afër xhamisë me dy minare, afër depos Përparimi)

6 dhoma gjumi (Kati 1 dhe 2)

1 Sallon 36 m2 (Kati 1)

1 Sallon 36 m2 (Kati përdhesë)

1 Bodrum 28 m2

2 vendparkime

Gjithsejt hapësirë e banueshme mbi 230 m2

5 ari truall – i rrethuar me kangjela dhe mur.
Informata rreth publikuesit
N'Fron
Prishtinë
049104736
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »