SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 68m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
189191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 68m2 me qira ne lagjjen Dardania te banesat e Solidaritetit dhe e cila ndodhet ne katin e VII-te
Banesa ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhin
-Dhome gjumi
-Ballkon
-Banjo
-Ngrohje qendrore (Termokos)

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »