SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '19
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
189192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen “ Bregu i Diellit” afer mini postes.
Banesa ka 40 metra dhe eshte e posa renovuar.
Data e leshimit : 1 Qershor ( 01.06.2018 )

Viber +38344652458
Whats app +38344652458
Informata rreth publikuesit
Drini
Prishtinë
044652458
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »