SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.
Çmimi :
€26,400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '18
Madhësia :
22 m²
ID e produktit :
189199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita.
I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e energjisë. Vendodhja e dyqanit në Yzberisht është në zonë të populluar.

Çmimi 26 400 euro

Cel. : 068 21 21 765
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »