SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira afer Shkolles Teknike
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
189204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira afer Shkolles Teknike, kati i pare, me siperfaqe prej 85m2, me kete renditje:

- dhome dite me kuzhine
- dy dhoma te gjumit
- banjo dhe
- ballkon.

Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »