SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa mbi Sllovenia Sportin
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
113 m²
ID e produktit :
189206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afër Qendrës, institucioneve shtetërore dhe private!

Hapësirë e mjaftueshme për një familje të madhe!

Shitet Banesa mbi Sllovenia Sportin, Rr.”Shaip Spahiu”

Informata:

• 113m2,
• Kati 3,
• 3 Dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• 2 Banjo,
• Ballkona,

Çmimi 115.000€.

Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »