SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE MAT1-POZHEGU BROTHERS
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
189210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese ne Lagjen e spitalit afer banesave te komoanise Nderimi. Banesa eshte ne kete perberje:
Sallon + kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
2ballkona
2garazha
1shpajz

Banesa esht ne katin e pare dhe teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim te menjehershem.

Cmimin e ka 300 euro, per afat te gjate dhe nese paguhet 6 muaj ne avans mund te negociohet cmimi!

Babesen e jap me qera vetem per familje apo nderkombetare...(jo per studenta).
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »