SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
189216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepi mrapa Bau Marketit ne Veternik me siperfaqe prej 250m², ne dy kate.
Shtepija eshte e re me mobilje te importuara nga jashte dhe me stil. Shtepija ka po ashtu edhe kamin. Po ashtu posedon edhe klima nxemje qendrore me rrym dhe me pelet.

Posedon"

ne katin e pare)

» Sallon
» Kuzhine
» Dhome gjumi
» Banjo

ne katin e dyte)

» 3 dhoma gjumi
» 2 banjo
» Ballkon

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »