SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira shtepia 150m2 te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
189231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepine me qera me siperfaqe 150m2.Shtepia posedon sallon ,kuzin tri dhoma, banjo ,shpajz dhe njeherit eshte e pershtatshme edhe per zyre(ku deri me tani eshte shfrytezuar si zyre).Shtepia gjendet ne rrugen Rrustem Statovci afer parkut te qytetit dhe Kolegjeve FAMA dhe ISPE
049406434/049157113/049406434/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »