SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 70m2 neto me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
189242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 70m2 neto me qira ne "Qender"
Ndodhet ne nje pozite te favorshme ne zemer te qytetitt te Prishtines, eshte renovuar se fundmi totalisht, ofrohet per afat-gjate me marrveshje nje vjecare, ndodhet ne katin e peste me ashensor funksional me chip
Posedon dy njesi me te vogla dhe nje tjeter me te madhe per salle takimesh dhe nje nyje sanitare si dhe ballkonin
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »