SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa n shitje n Ulqin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
114 m²
Ekstra :
Garazh, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
189244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ULQIN: KOMPLEKSI I KETYRE BANESAVE ESHTE NE FILLIM TE LAGJES PINJESH DHE NE AFERSI TE TE CILIT GJENDEN DYQANET, SPITALI, POSTA, SHKOLLA, KOMUNA, QENDRA E QYTETIT SI DHE PLAZHI I VOGEL. NDERTESA ESHTE PESEKATESHE ME GJITHESEJ 30 BANESA, PER SHITJE JANE EDHE 5 BANESA TE CILAT JANE TRI DHOMESHE ME KUADRATUR 100 m2 DERI 114 m2.
TE GJITHA BANESAT JANE TE MOBILUARA ( KUZHINA, DHOMA E NDENJES SI DHE NGA DY DHOMA TE GJUMIT) TE GJITHA BANESAT JANE ME PLLAKA DHE PARKET. NDERTESA KA TRE HYMJE, SECILI KAT KA NGA DY BANESA DHE SECILES BANESE I TAKON NGANJE PARKING. NDERTESA KA NJE POZICION SHUME TE BUKUR, ME NJE PAMJE FANTASTIKE PREJ KU JU MUND TE SHIKONI GJITH QYTETIN, KALAJEN E ULQNIT SI DHE PLAZHIN E VOGEL. TE GJITHA BANESAT JANE TE RREGULLUARA ME DOKUMENTA NE KATASTER. PER ME SHUME INFORMATA MUND TE NA KONTAKTONI NE E-MAIL : INFO@PROJEKT-BAU.EU SI DHE WEB SITE : WWW.PROJEKT-BAU.EU 

(Jena interesum per kompenzim banesa ose shpija n Peje.)
Informata rreth publikuesit
Adrian
Pejë
0038345682031
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »