SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira Rr.Gilanit perball ambullantes rajonale
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '18
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
189246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira rruga Gilanit perball ambullantes rajonale . Ka siperfaqe 98 m2 . Organizimi i brendshem : sallon me kuzhine dy dhoma gjumi banjo dhe nje depo. Gjindet ne katin e 7. Ka ashensor mirembajtje dhe sigurim. Per me shum informata kontakto 044239685

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Ferizaj
044239685
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »