SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese e re me qira ne Emshir _2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Emshir, banesa eshte e re, eshte komplet e mobiluar, 90m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> dy ballkona
>> koridor
Qmimi 350euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333- 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »