SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Parku i Qytetit _ 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira te Parku i Qytetit, afer market Albi, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 1-re, 80m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »