SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra (bodrumi) 40m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
189261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra (bodrumi) 40m2 me qira ne Qender.
Banesa ndodhet ne Rr.Sulejman Vokshi Afer Restaurant Pisha.
Banesa ka dy njesi punuese dhe eshte e pershtatshme per shume veprimtari administrative.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »