SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET# PENT-HOUS në Lagjen e Spitalit te shkolla PAVARSIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
151 m²
ID e produktit :
189275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET# PENT-HOUS në Lagjen e Spitalit te shkolla PAVARSIA..në kompleksin M&B company..▪️Kompleksi M&B company gjendet afer shkolles PAVRSIA.ka një pozitë mjaftë të mirë për banim..▪️Banesat janë ndertuar me standarte europiane dhe kanë një ndërtim shumë cilsorë..kanë hapsirë të mjaftushme gjelbëruse,parking të jashtum,këndi i lojrave për fëmijë..▪️Pent hous ka pamje ka jug-perendimi ka siperfaqe totale 151m2/gjithsej 117m2 banim/34m2 terasa dhe ka këtë ndarje:➖qëndrimi ditor➖kuzhina➖3 dhoma të fjetjes➖banjo➖wc➖teras Qmimi i volitshum 📞+38345653447Facebook:Maison Patundshmërialisinani25@gmail.com.....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »