SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender _ Qafa
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
189282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne qender te Qafa perball furres "Buka".
Banesa eshte komplet e mobiluar, 55 metra katror ne katin e IV-te, posedon parking vetem per banore.

Banesa ka kete renditje:
>> sallon dhe kuzhine
>> dhome gjumi
>> banjo
>> ballkon
>> depo
>> koridor
Qmimi 230€
( leshohet vetem nese behet pagesa per 1 vit 2500euro)

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »