SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 ari truall mbrapa Lagjes Nic ne Qagllavice
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:09
Madhësia :
405 m²
ID e produktit :
189286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte shiten 4 ari truall mbrapa Lagjes Nic ne Qagllavice. Trualli ka Plan Urbanistik dhe infrastrukture te nevojshme, shume i pershtatshem per jetese. Me dokumentacion te rregullt, perkthimi behet te Noteri.
Qmimi eshte 7.500 euro per ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber ++38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »