SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy banesa ne shitje ne Mati 1
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen dy banesa per shitje ne Mati 1, kompleksi Rrezja, banesa jane te pa mobiluara, kane nga 90.42m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 650euro/m2

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+383 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »