SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne lagjjen Dardania
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
189331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet bansa ne 55m2 ne shitje ne lagjjen Dardania afër Postes Kryesore. Banesa ndodhet në katin e VIII-te (mbi ndertim mirpo me dokumenta ne rregull) e rinovuar komplet, po ashtu nga jashtë është fasaduar dhe e izoluar. Banesa ka dritë të mjaftueshme dhe pamje të mirë nga ballkoni.
Banesa ka këtë renditje;
– Qëndrim ditorë,
– Dhomë gjumi,
– Kuzhinë tryeazari te vequar,
– Banjo,
– Ballkon,
–Depo ne korridor dhe një depo brenda në banesë,
–Flet poseduese,
–Ashensor,
–Nxehje qendrore nga Termokosi,
–Parking para dhe mbrapa banesës,
-Kondicioner
Banesa është në një pozicion të mirë të qytetit, ku 2 deri 10 minuta në këmbë i ke të gjitha institucionet kryesore. Qendren e qytetit, QKUK-ën, Ambulanten e qytetit, Dy shkolla fillore, Kopshtin, Fakultetet, Bibliotekën kombëtare, Stacionin e autobusëve, Kek-u, Ptk-ja, Policia etj.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »