SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY LOKALI NË SHITJE FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
189339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali e cila gjendet në qytetin:Fushë Kosovë,lagje:Dardani (afër shkollës Mihajl Grameno),sipërfaqja:60m2
Lokali posedon:një njesi dhe një banjo
Çmimi:48.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »