SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '18
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
189349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira mbrapa Sllovenia e sportit, banesa eshte ne kat te 1 dhe ka hapsire prej 94 metra katror. Eshte e pershtatshme per banim si dhe per biznese te ndryshme.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »