SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 2dhomeshe me qira me cmim te volitshem
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
189368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira afer teatrit DODONA. Banesa eshte ne katin 1, 2 dhomeshe dhe e mobiluar. Me cmim shume te volitshem. Banesa ka gjithsej sallon me kuzhine+2 dhoma, banjo si dhe ballkon. Na kontaktoni: 046 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »