SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë
ID e produktit :
189380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani rruga Ilaz Kodra Afer Viva Fresh dhe Eli-AB..Banesa eshte ne bllokun 9,kati i 4.Posedon nje dhome gjumi,sallon dhe kuzhine te perbashket,banjo,ballkon dhe eshte e mobiluar.Lifti punon.Banesa ka nxemje qendrore nga Termokos,Qmimi sipas marrveshjes.Kontakt: 044208471 +38349102636
Informata rreth publikuesit
riad
Prishtinë
044208471
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »